POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

12 października 2023
Tekst : Zbigniew Kania Zdjęcia : red. Agata Wiśniewska    Tygodnik Tucholski    W dniu 20 września
28 lipca 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                     W dniu 26 lipca 2023r. w gościnnych pomieszczeniach Tucholskiego
21 maja 2023

Piknik Powiatowy O/Rejonowego w Tucholi

Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Tucholi zorganizował i przeprowadził w dniu 28.07.2021r. „Piknik Powiatowy”. Odbył się on w miejscowości Brda nad rzeką Brdą, w pięknych okolicach przyrody, wśród wysokich drzew, licznych stawów i drewnianych zadaszeń na polu namiotowym pana Marcina Kiedrowskiego. W związku z nadal istniejącymi obostrzeniami COVID-19 ilość uczestników była ograniczona. W spotkaniu uczestniczyli członkowie PZERiI z Tucholi, jak również członkowie kół terenowych.

 

Zaproszonych gości oraz wszystkich obecnych powitała pani przewodnicząca Felicja Antosiak zwracając uwagę na to, że zdecydowano się na przeprowadzenie imprezy na łonie natury. Spotkanie umilił występ zespołu muzycznego Kasztelanki z Raciąża. Konkurencje integracyjne, które tradycyjnie przygotowała i przeprowadziła pani Jolanta Bągorska, były bardzo ciekawe np. mikrofon dla wszystkich. Wystąpił też pan Franciszek, który grał piękne melodie na harmonijce ustnej. Wszyscy uczestnicy biorący udział w konkurencjach otrzymali upominki. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania, do którego zachęcał pan Marcin przygrywając na akordeonie oraz tańców przy muzyce mechanicznej.

 

Na chętnych czekały praktykantki z Miejskiego Centrum Lekarskiego w Tucholi, które mierzyły ciśnienie i poziom cukru. Uczestnicy spotkania otrzymali ciepły posiłek i kawę.

 

Piknik mógł odbyć się dzięki dotacji przyznanej ze środków gminy Tuchola w ramach ofert dla organizacji pozarządowych, środków własnych, życzliwości sponsorów oraz gościnności właściciela pola namiotowego w Brdzie pana Marcina Kiedrowskiego. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z mile spędzonego czasu, żegnali się serdecznie życząc sobie zdrowia i spotkania za rok.

 

Tekst – Urszula Pawłowska

Zdjęcia – Danuta Rybarczyk 

 

 

Aktualności: Tuchola

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl