POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

18 grudnia 2023
Tekst:  Helena Firszt Zdjęcia:  Wojciech Gawron      14 grudnia br. w  Restauracji „Parkowa”  przy ul. Szkolnej
27 listopada 2023
Dnia 22 listopada 2023r. emeryci naszego oddziału bawili się na zabawie andrzejkowej, która miała miejsce
13 maja 2023

Tak świętowano Dzień Seniora w Żninie

W sobotę 19 października 2022r. w Sali Restauracji „Parkowa” przy ul. Szkolnej uroczyście świętowali seniorzy, członkowie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żninie. Okazją do spotkania i wspólnej zabawy był Dzień Seniora.Obchody Dnia Seniora to wspaniała idea, która ma na celu zwrócenie uwagi społeczeństwa i rządzących na problemy, z którymi spotykają się ludzie starsi. Jest to też wspaniała okazja, by wyjść ze swoich domów, móc w sposób uroczysty spotkać się w gronie swoich rówieśników i świętując razem zacieśniać więzi oraz przekonać siebie i innych, że bycie seniorem nie musi być powodem do bezczynności, czy osamotnienia.

 

W spotkaniu udział wzięło ok. 80 osób, a w zaszczytnym gronie jego uczestników oprócz miejscowych Seniorów udział wzięli również Burmistrz Żnina Pan Robert Luchowski, Wiceburmistrz Pani Halina Rosiak – Kozłowska, a także reprezentujący O/Okręgowy PZERiI w Bydgoszczy sekretarz Oddziału Zbigniew Kania. Otwarcia uroczystości dokonał Burmistrz, w serdecznych słowach przekazując Naszym Seniorom gratulacje oraz życzenia z okazji ich Święta oraz zapraszając do miłej zabawy. Swoje krótkie wystąpienie i życzenia przekazał też sekretarz O/Okręgowego, a potem rozpoczęła się już szampańska zabawa. Nasze Koleżanki Seniorki i Koledzy Seniorzy złaknieni możliwości wspólnej zabawy udowodnili, że wiek nie stanowi przeszkody do tańca, co udokumentowano też na załączonych zdjęciach, a korowód taneczny wokół Sali porwał za sobą sam Pan Burmistrz, a i Jego Zastępczyni z pełnym gracji uśmiechem włączyła się w jego rytm.

 

Były też toasty, był smaczny obiad, była też kawa i pączki oraz okazały tort dedykowany Seniorom z okazji ich święta, a obsługa Restauracji „Parkowa” pod kierownictwem szefowej Pani Marzeny sprawiła, że nikt nie mógł narzekać. Za zorganizowanie tak miłej i udanej uroczystości z okazji Dnia Seniora należą się zarządowi O/Rejonowego, w tym Jego przewodniczącej Pani Dorocie Supińskiej oraz włodarzom miasta gorące słowa podziękowania, a uczestniczący w nim Seniorzy oraz Goście, liczą na kolejne takie spotkania.

 

Tekst i zdjęcia: Zbigniew Kania

 

 

Aktualności: Żnin

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl