POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

12 października 2023
Tekst : Zbigniew Kania Zdjęcia : red. Agata Wiśniewska    Tygodnik Tucholski    W dniu 20 września
28 lipca 2023
Tekst i zdjęcia : Zbigniew Kania                     W dniu 26 lipca 2023r. w gościnnych pomieszczeniach Tucholskiego
21 maja 2023

Tucholscy seniorzy bawili się na pikniku w m. Brda

W środę dnia 27 lipca 2022r. tucholscy seniorzy spotkali się w m. Brda, nad rzeką o tej samej nazwie, na polu namiotowym znajdującym się na zapleczu baru „Mewa”… na pikniku integracyjnym zorganizowanym przez Zarząd O/Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tucholi, przy wsparciu miejscowego Urzędu Miejskiego. W spotkaniu obok członków Oddziału Rejonowego PZERiI w Tucholi udział wzięli również zaproszeni goście z Kół w Lubiewie i Gostycynie, a także m. innymi Waldemar Kierzkowski reprezentujący Zarząd  Powiatu tucholskiego, Anna Toby – Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Beata Martin – Kierownik Inspektoratu ZUS w Tucholi oraz Zbigniew Kania – sekretarz Zarządu O/Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy.

 

Powitania uczestników pikniku dokonała przewodnicząca Zarządu O/Rejonowego w Tucholi Felicja Antosiak, życząc wszystkim przyjemnego pobytu w uroczym zakątku Borów Tucholskich oraz miłej zabawy i udziału w atrakcjach przygotowanych przez prowadzącą część nieoficjalną Jolantę Bągorską. Były więc konkursy, gry i zabawy, a na ich uczestników czekały nagrody. Był też słodki poczęstunek przy kawie i herbacie oraz smakowite kiełbaski z grilla z równie smaczną surówką. Atrakcją były również występy ludowych zespołów „Stokrotki” i „Kasztelanki”, a wszyscy chętni, a tych nie brakowało, mieli okazję bawić się podczas biesiady przy muzyce tanecznej. Bawiącym się przygrywał też na akordeonie właściciel Baru „Mewa” Marcin Kiedrowski.

 

Było to bardzo miłe i potrzebne spotkanie, które pozwoliło seniorom na atrakcyjne spędzenie czasu, na łonie pięknej natury, w miłym  towarzystwie, z dala od problemów dnia codziennego, za co organizatorom pikniku należą się gorące słowa podziękowania.

 

Tekst : Zbigniew Kania

Zdjęcia : Kamil Tajl

 

 

Aktualności: Tuchola

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl