POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

30 maja 2024
              W dniu 28 maja 2024r. w pomieszczeniach Restauracji Fundacja12 Kamienica w Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej
21 grudnia 2023
Tekst. : Zbigniew Kania Zdjęcia : Zdzisław Tylicki            W dniu 06 grudnia 2023r. w Sali
02 lipca 2023

Wypoczynek w Rowach - turnus drugi

             Zarząd Okręgowy PZERiI w Bydgoszczy w dniach 22.06-2.07.2023 r. zorganizował kolejny wypoczynek dla swoich członków. Seniorzy przebywali w nadmorskiej miejscowości Rowy - dawnej osadzie rybackiej położonej między Łebą a Ustką. Na zachód od Rowów znajduje się wybrzeże klifowe, a na wschód Słowiński Park Narodowy.

W Rowach w pensjonacie Kaszubka czekała na naszą grupę pani Aneta wraz z personelem, który pomógł dostarczyć bagaże do pokoi.

Pobyt rozpoczęliśmy od zwiedzania miejscowości Rowy specjalnie przygotowanymi meleksami. Tradycyjnie już w pierwszych dniach mieliśmy wieczorek zapoznawczy, na który 45-osobowa grupa stawiła się w komplecie.  Atmosfera na wieczorku była wspaniała, tańcom nie było końca. W kolejnych dniach zorganizowane były wycieczki do Doliny Charlotty. Na jej terenie zobaczyliśmy  wiele ciekawych atrakcji:  Zoo z Krainy Bajek, Wodne Zoo Safari, Fokarium i Motylarnię. Kolejny wyjazd zorganizowanym transportem był do miejscowości Kluki, gdzie zwiedzaliśmy Muzeum Wsi Słowińskiej. W tej osadzie rybackiej zachowała się zabudowa ryglowa oraz chałupy kryte gontem lub strzechą. Spotkaliśmy się również na grillu, gdzie przy muzyce były kolejne tańce. Świetna aura zachęcała do długich spacerów promenadą , która znajdowała się nad samym brzegiem morza. Posiłki były smaczne i obfite, personel sympatyczny. Stanowiliśmy  zgraną i  aktywną grupę. Dni upłynęły nam w znakomitym nastroju. Wróciliśmy radośni i opaleni  z nadzieją spotkania się  w przyszłym roku w tym samym składzie.
Tekst i zdjęcia R. Mrozik

FILMIK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl