POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY W BYDGOSZCZY

Menu

Zadzwoń do nas

(52) 322-04-85

 

Prezes Zdzisław Tylicki

+48 662 002 220

Najnowsze artykuły:

08 listopada 2023
Treść i zdjęcia : Mścisława Piotrowicz               Aktywnie działają seniorzy, członkowie Koła PZERiI ze Strzelna. Naprawdę
08 listopada 2023
Treść i zdjęcia : Mścisława Piotrowicz                         W dniu 10 czerwca 2023r. zarząd Koła PZERiI w
13 maja 2023

Żegnali lato, witali jesień

W rytmach przebojów z lat młodości seniorzy bawili się do późnych godzin wieczornych. 30 września członkowie strzeleńskiego koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się w głównej Sali strzeleńskiego Domu kultury na biesiadzie. Okazją do wspólnej zabawy było pożegnanie lata i powitanie złotej jesieni. Gościem honorowym seniorów był przewodniczący Zarządu Oddziału Okręgowego PZERiI w Bydgoszczy Zdzisław Tylicki.

 

Wspaniała zabawa trwała przy dźwiękach muzyki serwowanej przez Stanisława Leśniowskiego. Pomiędzy tańcami uczestnicy biesiady zajadali się pączkami i roladą biszkoptową z kremem i owocami, które ułożone były na stołach ustrojonych jesiennie przez Halinę Baranowską.

 

Materiały do wystroju, w tym mech, szyszki, gałązki jarzębiny, głogu i ostrokrzewu, dostarczyła Wanda Paluszak, Alicja Kontowicz, Barbara Śliwińska i Teresa Szpulecka.Spotkanie przygotowali przewodniczący Zdzisław Szajda, wiceprzewodnicząca Barbara Śliwińska, skarbnik Helena Pawlak, sekretarz Regina Pawlak i członek zarządu Mścisława Piotrowicz przy licznej pomocy członkiń koła.Kolejne spotkanie seniorzy planują pod koniec października, będzie to spotkanie z okazji Światowego Dnia Seniora.

 

Fot. Magdalena Lachowicz

 

 

 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Aktualności: Strzelno

NIE BADŹ SAMOTNY - DOŁĄCZ DO NAS!

Skontaktuj się z nami

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW RENCISTÓW I INWALIDÓW

 

ZARZĄD OKRĘGOWY

W BYDGOSZCZY

Kontakt elektroniczny

 

pzerii.bydgoszcz@wp.pl

Kontakt  telefoniczny

 

(52) 322-04-85

 

+48 662 002 220

Prezes Zdzisław Tylicki

Pon. - Czw. 10:00 - 14:00

 

Czartoryskiego 18

(budynek szkoły)

 

85-222 Bydgoszcz

Twoje Imie

Nr telefonu

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia.

Wyślij wiadomość
Wyślij wiadomość
Wiadomość została wysłana — dziękujemy! Niedługo się skontaktujemy :)

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów z siedzibą w Bydgoszczy (85-222), przy ul. Czartoryskiego 18. Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione. Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz). Realizacja: Plutowski.pl